Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 

Od 2006 roku z pasją tworzymy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy współpracę i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Możemy zacząć współpracę już na etapie pierwszych spotkań z architektami.

Automatyka Budynkowa to dziedzina wymagająca elastyczności i pełnego dopasowania się do życzeń klienta. Są to wartości pielęgnowane w firmie Synergy od samych jej początków w roku 2001.

System Synergy może być zainstalowany w dowolnym mieszkaniu i domu, niezależnie od tego czy budynek ma rok czy sto lat. Elegancki design urządzeń wpasuje się w każdy styl wykończenia pomieszczeń. Dzięki bezprzewodowej technologii Systemu Synergy nie musisz obawiać się kucia ścian i dokładania dużej ilości nowych kabli, jak w przypadku innych tego typu systemów - sieć WiFi wystarczy do stworzenia wysokiej jakości kina domowego, dodania dodatkowych stref audio czy sterowania oświetleniem i ogrzewaniem. Konfiguracja systemu trwa od kilku godzin do kilku dni, więc szybko będziesz mógł się cieszyć niemal nieograniczoną kontrolą nad każdą funkcją Twojego domu. Chcesz wypróbować możliwości Systemu Synergy? Nie ma problemu - zaoferujemy Ci podstawową instalację i jeśli Ci się spodoba to w każdej chwili będziesz mógł rozszerzyć ją o dodatkowe funkcje.
 

Naszym klientom oferujemy:

  • Projektowanie systemów automatyki
  • Tworzenie koncepcji oraz doradztwo
  • Programowanie układów automatyki
  • Realizację inwestycji w nowych i istniejących obiektach
  • Integrację systemów
  • Obsługę serwisową