Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Wertując materiały o różnych systemach automatyki domowej zapewne zastanawiasz się czy to wszystko  naprawdę działa tak jak przedstawiają to producenci w swoich broszurach i na stronach www. My oferujemy Ci możliwość własnoręcznego sprawdzenia naszego systemu automatyki domowej.  Przyjdź do domu pokazowego Synergy znajdującego się w Warszawie na Sadybie i sam przetestuj poszczególne funkcje instalacji inteligentnej. Zobacz jak można wykorzystać iPhona bądźŸ iPada do kontrolowania bramy, furtki, oświetlenia, temperatur czy sprzętu audio/wideo. WeźŸ do ręki pilot bezprzewodowy Control4 i zobacz, że naprawdę zastępuje on wszystkie inne piloty znajdujące się w domu. SprawdźŸ do czego można wykorzystać detektory ruchu. Dowiedz się co w praktyce oznaczają niezależne strefy audio.

Budujesz nowy dom lub planujesz remont mieszkania? To idealna okazja na zainstalowanie Systemu Synergy! Tworząc projekt możesz przewidzieć pomieszczenie na salę kinową czy sposób poprowadzenia kabli głośnikowych i wideo tak, żeby nie rzucały się w oczy. Zaplanuj ilość stref audio oraz to, które obwody świetlne mają być ściemniane i w których pokojach mają się znaleźć detektory ruchu oraz termostaty. Dobierz rolety oraz system alarmowy i zaznacz gdzie chciałbyś mieć kamery do monitoringu. My Ci w tym wszystkim pomożemy! Zaplanujemy instalację adekwatną do Twoich potrzeb i doradzimy które z rozwiązań będą najlepsze dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

Każdy System Synergy można rozszerzyć o wygodne funkcje zapewniające bezpieczeństwo domownikom. Od teraz nie musisz się martwić o to, czy zabrałeś ze sobą klucze do drzwi wejściowych, lub czy brama jest zamknięta. Wracając z pracy daj znać swojemu Systemowi Synergy, że za chwile będziesz, a on zadba o to, żebyś mógł od razu wjechać do garażu bez konieczności wysiadania i zapalania światła, czy otwierania bramy. Podgląd z kamer w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na ziemi da Ci pewność, że Twój dom jest bezpieczny.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie te funkcje na żywo, umów się z nami na spotkanie. Czekamy na kontakt.