Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Firmie

Firma Synergy Polska Sp. z o.o. istnieje od roku 2004, jednak jej korzenie sięgają roku 2001. Wtedy to firma Synergy Polska S.A. pojawiła się na rynku jako najdynamiczniej rozwijający się Integrator IT.
Firma SYNERGY od początku swojego istnienia starała się kompleksowo zaspokajać potrzeby swoich klientów. Z technologią integrowania instalacji w budynkach zetknęliśmy się w 2006 roku. Od tego czasu Budynki Inteligentne i systemy BMS stały się naszym konikiem.

Synergy to nazwa nie przypadkowa – to filozofia naszego działania: staramy się szukać wartości dodanej wszędzie tam, gdzie potrzeby naszych klientów znajdują swoją odpowiedź w przestrzeni naszych rozwiązań – wszędzie gdzie idea spotyka się z technologią.
Model biznesowy jaki przyjęliśmy wobec naszych klientów to długofalowa współpraca, nieustanne dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb oraz najwyższy poziom opieki i świadczonych usług. Naszymi działaniami pragniemy stale podnosić konkurencyjność naszych klientów dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii.
Synergia - z greckiego synergos - pracować wspólnie /słownik Webstera/. Synergia, jaką oferujemy naszym klientom, to współdziałanie z najwyższej klasy specjalistami z zakresu najnowszych technologii informatycznych, elektronicznych i telekomunikacyjnych, a wszystko to dla pełnej satysfakcji obu stron.

Od początku swojego istnienia staramy się kompleksowo zaspokajać potrzeby swoich klientów. Precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz nieustanne znajdowanie kreatywnych rozwiązań możliwe jest również dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu w tej rozwijającej się dopiero branży.

Współpracujemy z najważniejszymi producentami w tej branży takimi jak: ABB, Merten, Siemens, Gira, Jung, Berker, Hager, Theben, Lutron, Philips, Crestron, Beckhoff, Control4, Schneider Electric, InduSoft, Legrand, Produal, Belimo, Zektor i inne. W zależności od potrzeb tworzymy również własne rozwiązania autorskie idealnie dostosowane do oczekiwań.

Precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz nieustanne znajdowanie kreatywnych rozwiązań możliwe jest również dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu w tej rozwijającej się dopiero branży.