Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 
Sterowanie komfortem  


Za pomocą systemu BMS obsługa hotelu ma wgląd we wszystkie parametry pracy pokoju oraz części wspólnych. Możliwy jest podgląd i sterowanie temperaturą zadaną, trybem pracy wentylatora, wysterowaniem napędów grzania i chłodu. Widoczne jest również otwarcie okna oraz obecność gościa w pokoju. System automatycznie dobiera optymalny tryb pracy pokoju w zależności od rezerwacji, obecności w pokoju oraz otwarcia okna generując oszczędności przy zapewnieniu optymalnego komfortu.  

 
Monitoring i kontrola


Natychmiastowy dostęp do wszystkich systemów zainstalowanych w budynku z każdego miejsca na świecie. Możliwość sterowania oświetleniem, muzyką, urządzeniami audio/video, regulatorami przepływu powietrza, podgrzewaniem tarasów. Monitoring jakości energii elektrycznej, zużycia mediów, hydroforni, węzłów cieplnych, kotłowni. Integracja z systemami bezpieczeństwa zainstalowanymi w budynku ‒ wyświetlanie w systemie BMS wszystkich zdarzeń występujących w tych systemach. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

 

Automatyka HVAC


Dzięki pełnej integracji systemu BMS z automatyką urządzeń HVAC (centrale wentylacyjne, agregaty, wentylatory, nawilżacze itp.) możliwe jest łatwe i efektywne zarządzanie oraz kontrolowanie wszystkich parametrów pracy tych urządzeń. Z poziomu wizualizacji możliwe jest wysterowanie każdego elementu oraz podgląd wszystkich stanów alarmowych.

 
Trendy pracy urządzeń HVAC


System BMS pozwala na generowanie trendów historycznych oraz on-line. Wyświetlane są wszystkie parametry potrzebne do analizy i optymalizacji pracy urządzeń HVAC. Wszystkie dane zapisywane są w bazie SQL, dzięki czemu są one trwale i bezpiecznie przechowywane na serwerze.

 
Raporty


System pozwala na generowanie miesięcznych i dziennych raportów dostosowanych do potrzeb użytkownika. Możliwy jest podgląd i analiza parametrów energii elektrycznej (napięcia, prądy, moce, energie czynne, bierne, pozorne itp.), podgląd zajętości wszystkich pokoi hotelowych na jednym ekranie, podgląd trendów temperatur oraz wiele innych.

 
Alarmy


Dzięki informowaniu on-line o wszystkich alarmach w hotelu możliwa jest szybka i skuteczna reakcja. Informacja o alarmie może być wysyłana poprzez e-mail i/lub sms.

 
Harmonogramy


System daje możliwość samodzielnego ustalania harmonogramów pracy energochłonnych urządzeń w hotelu. Zmniejszaj koszty eksploatacji budynku poprzez automatyczne wyłączanie urządzeń kiedy nie są one potrzebne.