Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rezydencja Łowicka


Z wielką radością informujemy, że w Warszawie powstał jeden z najnowocześniejszych budynków w Polsce, Rezydencja Łowicka.

System inteligentnego mieszkania to bezpieczeństwo i komfort!


Jako jedni z pierwszych w Warszawie wyposażamy każdy apartament w system inteligentnego mieszkania. W Rezydencji Łowicka, dzięki zainstalowanemu systemowi inteligentnego mieszkania, będzie możliwość sterowania wszelkimi urządzeniami, w które wyposażone są współczesne domy. Za opracowanie tego systemu w oparciu o zaawansowaną platformę Control4 firma SYNERGY odebrała w dniu 1.02.2012 nagrodę Installation of the Year 2011 Europe, the Middle East and Africa, na prestiżowych targach Integrated Systems Europe 2012 w Amsterdamie. System SYNERGY stwarza możliwość zarządzania (przy użyciu jednego, prostego w obsłudze interfejsu), każdym z wymienionych urządzeń: od telewizorów, przez odtwarzacze DVD, Blu-ray, amplitunery, urządzenia centralnego ogrzewania, klimatyzację, aż po alarm oraz wideodomofon rozbudowany o dodatkowe funkcje ułatwiające życie.
 

Wszystkie znajdujące się w ofercie apartamenty są wykończone w wysokim standardzie. Klimatyzowane, wyposażone w instalację inteligentnego budynku. Mieszkania, posiadają najwyższej jakości stolarkę okienną, podłogowe grzejniki konwektorowe, szerokopasmowe łącze internetowe oraz przygotowaną na indywidualne rozwiązania instalację inteligentnego zarządzania mieszkaniem oraz instalację telekomunikacyjną. Istnieje także możliwość montażu kominka w salonie, oraz indywidualne systemy łączności typu wideo interkom.

W budynku znajduje się przestrzenny i komfortowy apartament-showroom, który zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Zapraszamy i zachęcamy zainteresowane osoby do odwiedzenia showroomu.