Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Synergy Polska Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer Amina


Synergy Polska Sp. z o.o. uzyskała Certyfikat ukończenia szkolenia oraz tytuł Autoryzowanego Dealera Amina !!!

Założona ponad dziesięć lat temu, Amina jest obecnie wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań zupełnie niewidocznych głośników. Siedziba i zakład produkcyjny znajduje się w Huntingdon, Cambridgeshire, w Anglii, gdzie produkty są montowane, testowane na wielu etapach przez zespoły produkcyjne i pakowane do wysyłki na całym świecie. W biurach sprzedażowych i obiektach magazynowych, zarówno w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej i partnerów dystrybucyjnych na całym świecie, Amina zapewnia niezrównane wsparcie sprzedaży oraz szybką wysyłkę produktów.

Głośniki Amina są przeciwieństwem i alternatywą do konwencjonalnego głośnika. Mimo, że używamy terminu "głośnik", to wiele bardziej poprawna w odniesieniu do niego jest nazwa "głośnik panelowy". Technologia oparta jest na wyrobie naturalnych instrumentów muzycznych, takich jak gitara akustyczna, skrzypce czy fortepian. Energia ze strun jest przenoszona przez mostek do tworzenia małych, ale potężnych drgań płyty rezonansowej lub innej części instrumentu. Głosniki panelowe Amina działają na tej samej zasadzie.

Amina oferuje doskonałe rozwiązanie dla całego domu. Twój pokój dzienny może stać się komfortowym miejscem rozrywki dla domowników oraz gości, wypełniony pulsującym dźwiękiem kina domowego w systemie 5.1 surround wraz z dodatkowym głośnikiem niskotonowym.

Niewidoczne głośniki w eleganckiej jadalni będą świetnym akompaniamentem do twojego posiłku. Zaletą zastosowania głośników w sypialni jest doskonały surround system bez zastawiania go zbędnymi głosnikami. Nagłośnienie w kuchni i łazience ze względu na sposób zabudowy zyskają dodatkową ochronę przed wilgocią.

Z systemem Amina w twoim domu masz moc pod ręka, jesteś w stanie wyposażyć swoje zabytkowe lub nowoczesne wnętrze w wymarzony system muzyczny bez ingerencji w wystrój wnętrza.

Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem głosników i zaprezentowaniem rozwiązań - napisz do nas.

Zaprawszamy również na stronę producenta.